Informacje o Olga Kowalińska

ZDROWIE, HARMONIA, RELAKS

Dyplomowany nauczyciel metody Pilates i Hatha Jogi, Trener Personalny, Instruktor Fitness, Doradca Żywieniowy i Dietetyczny, a przede wszystkim człowiek, który wkłada całe serce w swoją misję zwaną: Daj się poruszyć.

Specjalizuje się w metodzie Pilates, ale jej 12 letnie doświadczenie i wykształcenie w różnych kierunkach pozwala łączyć wiele form ruchu i wybierać z nich to co najlepsze, żeby stworzyć trening szyty na miarę. Obecnie kształci się w kierunku terapeutycznego podejścia do treningu, dlatego zaopiekuję się Tobą również jeśli borykasz się z dolegliwościami bólowymi np. ze strony kręgosłupa.

W swojej pracy zwraca szczególną uwagę na to aby uczestnicy zajęć czuli się dobrze podczas treningu, żeby aktywność fizyczna była dla nich radością, zmęczeniem fizycznym, ale także odpoczynkiem psychicznym. Z uśmiechem, specyficznym poczuciem humoru i wielkim zaangażowaniem wprowadza w świat stabilizacji, koncentracji, oddechu i precyzji ruchu, a także kładzie szczególny nacisk na bezpieczeństwo i prawidłową technikę wykonywania ćwiczeń.

Olga jest wymagającym trenerem, ale od siebie daje równie dużo wsparcia, motywacji.

Harmonogram zajęć

JOGA
wtorek 20:30 - 21:30
POWER PILATES
wtorek 19:30 - 20:30
DEEP WORK
-