By w News

Fitharmonia Klub Fitness to nie tylko miejsce ! To aura wokół jaka powstała dzięki wyjątkowej społeczności jaką wszyscy razem tworzyMY !

Chcemy dbać nie tylko o Wasze zdrowie, ciało i duszę, ale również pielęgnować nasze relacje …bo nie samymi treningami człowiek żyje 😉

Przed nami dwa wspaniałe podwórkowe wydarzenia jakimi są :

Z roku na rok dokładamy wszelkich starań by impreza była coraz ciekawsza. Pragniemy uatrakcyjnić miejsce, w którym mieszkamy i prowadzimy nasz Klub oraz jak wcześniej wspomnieliśmy zacieśniać więzi klubowiczów. Pracownicy naszego teamu wkładają w przygotowania całe swoje serce.

Mamy wiele pomysłów w głowie lecz nie zawsze udaje się zrealizować je wyłącznie po koleżeńsku .Po ciężkim dla nas czasie jakim była (w zasadzie wciąż trwa i będzie trochę trwać) pandemia spowodowała brak funduszy na realizowanie nowych planów. Klub zanim stanie na nogi potrzebuje “wiatru w żagle”

Jesteśmy w trakcie poszukiwań sponsorów / partnerów. Oprócz wszelkich nagród, voucherów, partnerów do organizowania ciekawych atrakcji poszukujemy sponsora by pokryć koszt wyświetlenia filmu z udziałem Kino Moskwa.

Dysponujemy mnóstwem energii i talentem do nagłaśniania i promowania Wszystkich tych, którzy dodadzą nam sił !

Mocno wierzymy, że takie działania niosą ze sobą pozytywną energię, która wraca ze zdwojoną siłą !

Jeśli możesz nas wspomóc lub znasz kogoś kto byłby chętny będziemy wniebowzięci za kontakt 🙂