By w News

Nowy rok to dobry czas by zacząć być w formie na dobre !

Wykupując ten pakiet FULL OPCJA zyskasz pełen miesięczny dostęp do wszystkich aktualnych pakietów na naszej platformie i TO NIE KONIEC !

W prezencie możesz wybrać gadżet w postaci koszulki treningowej, ręcznika, torby lub butelki. Ilość oraz rozmiary produktów ograniczona, a więc kto pierwszy ten lepszy START !

Podsumowując – kupując ten pakiet :

-zyskasz miesięczny dostęp do pakietu “TRENINGI NA ŻYWO” w tym modułu “ARCHIWUM FIT” oraz “LUBIĘ KWIATKI, ALE WOLĘ SZTANGI”*

-do wyboru gadżet w postaci koszulki, ręcznika, torby lub butelki zgodnie z aktualnym stanem ilości prezentów w momencie zamawianego pakietu

-dołączysz do fit’społeczności on-line – bezpieczna, prywatna, motywująca grupa na Facebooku, która będzie dopingować Cię by ruch stał się Twoim zdrowym nawykiem.

*cena pakietu zawiera dzierżawę zestawu fitness niezbędnego do ćwiczeń z pakietem “Lubię kawiatki, ale wolę sztangi”– sztanga z kompletem obciążeń, step i mata. Dodatkowo naliczana jest kaucja zwrotna ,która wynosi: 300 zł (trzysta złotych) płatna przy podpisaniu umowy wypożyczenia sprzętu. Zwrot kaucji za okres wypożyczenia nastąpi w dniu zwrotu sprzętu.

Opis oferty treningów on-line znajdziesz klikając TUTAJ

By przejść do platformy treningowe kliknij TU

Regulamin promocji dostępny na https://online.fitharmonia.com.pl/regulamin/