Nasza specjalistka w temacie odżywiania nie  ułoży Ci kolejnej diety. Przekona Cię że szkoda na to czasu, pieniędzy i energii… Ona zmienia styl życia! Kluczem jej sukcesu jest przekazanie Ci umiejętności ułożenia puzzli z dopasowania żywienia do swoich potrzeb i możliwości.

To jej misja…otworzyć Ci głowę i wyćwiczy klepki tak,  abyś nigdy więcej świadomie nie pozwolił(a) się wtłaczać na siłę w ograniczające i niezrozumiałe zasady szablonowych diet odchudzających.

Jej pasja… swoją pracę mierzy przede wszystkim w ilości zmienionych nawyków, które niosą za sobą efekt uboczny w postaci szczupłej i zdrowej sylwetki (w tej kolejności – nigdy na odwrót) !

W cyklu spotkań dostaniesz konkretną spersonalizowaną wiedzę, uwzględniającą również schorzenia dietozależne, dzięki której rozwiążesz swoje problemy związane z żywieniem.  Pamiętaj, że początek każdej zmiany dzieje się w głowie, dlatego warto pielęgnować myśli, które jej sprzyjają. Bycie zdrowym nie oznacza bycia perfekcyjnym. Popełnianie błędów to najlepsza okazja, aby zdobyć nowe umiejętności, wyciągnąć wnioski i wdrożyć je w życie .

Magda stale powtarza, że na rynku jest zbyt dużo cudmióddiet, a zbyt mało praktycznej, codziennie stosowanej wiedzy na temat racjonalnego odżywiania. Proste!?

Hasło: „żeby się zmieniło trzeba zacząć zmieniać”

Napisz do Magdy w celu umówienia się na pierwszą wizytę na adres m.kowalska.diet.kielce@gmail.com