madzia fb

Magda Kowalska

mgr Magda Kowalska – psychodietetyk, edukator żywieniowy. Studia na kierunku Poradnictwo Żywieniowe i Dietetycznie na SGGW oraz Psychodietetyka na warszawskim SWPS. Dietetyka jest moja pasją, odkąd sama radykalnie musiałam zmienić własną dietę zaczęłam interesować się żywieniem-praktycznym bilansowania jadłospisòw oraz przede wszystkim psychologicznym podłożem nawykòw żywieniowych . Pracuję z dorosłymi i dziećmi -zarówno tymi, którzy chcą […]

Zobacz więcej
Iv_IboKh

Ola Walus

Jogę praktykuję od 2011 roku. Studiowałam pod okiem nauczycieli w Indiach, Polsce, Wielkiej Brytanii, Irlandii oraz w USA. Obecnie kontynuuje poszerzanie mojej wiedzy na kursie instruktora rekreacji ruchowej w specjalności Hatha Joga na Politechnice Częstochowskiej. Poza nauczaniem jogi prowadzę konsultacje i warsztaty z ajurwedy (jest to tradycyjny indyjski system leczniczy ściśle powiązany z systemem jogi).

Zobacz więcej
IMG_1978

Wiola Król

Wiola jest świeżo upieczonym instruktorem fitness z ogromnym zapasem sił i energii! Przez ostatnich 5 lat trenowała lekkoatletykę i siatkówkę, a od 2 lat biega w półmaratonach. Fitness to obecnie najważniejszy kierunek rozwoju i pasja. Przyjdźcie do Wioli na zajęcia a na pewno wrócicie do domu z uśmiechem na ustach!

Zobacz więcej
img (8 of 9) small

Konrad Mróz

Kierownik Klubu. Instruktor TRX i Kettlebell. Miłośnik sportów ekstremalnych oraz takich, które wymagają dużego wysiłku ;).

Zobacz więcej
img (3 of 9) small

Marta Mróz

Od dzieciństwa związana z tańcem. Była tancerka Kieleckiego Teatru Tańca. W 2009 roku uzyskała pierwsze uprawnienia jako instruktor fitness. Jej ulubionymi zajęciami jest TRX, Pilates, Sztangi oraz treningi obwodowe.

Zobacz więcej
IMG_0130

Katarzyna Janik-Palus

Magister fizjoterapii z 10 letnim stażem pracy w zawodzie. Na co dzień pracuje jako fizjoterapeutka w przychodni. Instruktor rekreacji ruchowej fitness – nowoczesne formy gimnastyki. Kocha pracę z ludźmi. Podczas powadzenia zajęć przywiązuję dużą uwagę do poprawności wykonywanych ćwiczeń i wprowadzam przyjazną atmosferę. Zapraszam na moje zajęcia!

Zobacz więcej