olga_Easy-Resize.com

Olga Kowalińska

ZDROWIE, HARMONIA, RELAKS

Dyplomowany nauczyciel metody Pilates i Hatha Jogi, Trener Personalny, Instruktor Fitness, Doradca Żywieniowy i Dietetyczny, a przede wszystkim człowiek, który wkłada całe serce w swoją misję zwaną: Daj się poruszyć.

Zobacz więcej
domi_Easy-Resize.com

Dominika Chlewicka

SIŁA, KOORDYNACJA, KONDYCJA

Zaczynała parę lat temu jako szeregowy pracownik recepcji w jednym z Kieleckich klubów fitness. Dziś jest licencjonowanym instruktorem zajęć grupowych oraz trenerem personalnym akredytowanym na terenie całej Europy.

Zobacz więcej
andżelika_Easy-Resize.com

Andżelika Mierzejewska

SIŁA, WYTRZYMAŁOŚĆ

W czasach liceum trenowała taniec, pasjonowało Ją bieganie.
Obecnie legitymujący się dyplomem Akademii Mistrzostwa Sportowego Trener Personalny i Instruktor Fitness. Absolwentka Wychowania Fizycznego na UJK w Kielcach.

Zobacz więcej
magda_Easy-Resize.com

Iza Mochocka

MOC, ŚWIADOMOŚĆ, SPEŁNIENIE

Trener personalny Instruktor fitness Magister psychologii .Izabela to trener z otwartym umysłem. Stale rozwija wiedzę i kształci umiejętności, zarówno w zakresie treningu ciała, jak i higieny oraz kondycji psychicznej.

Zobacz więcej
madzia fb

Magda Kowalska

mgr Magda Kowalska – psychodietetyk, edukator żywieniowy. Studia na kierunku Poradnictwo Żywieniowe i Dietetycznie na SGGW oraz Psychodietetyka na warszawskim SWPS. Dietetyka jest moja pasją, odkąd sama radykalnie musiałam zmienić własną dietę zaczęłam interesować się żywieniem-praktycznym bilansowania jadłospisòw oraz przede wszystkim psychologicznym podłożem nawykòw żywieniowych . Pracuję z dorosłymi i dziećmi -zarówno tymi, którzy chcą […]

Zobacz więcej
końdzik_Easy-Resize.com

Konrad Mróz

WYTRWAŁOŚĆ, MOC, SIŁA

Miłośnik boys band’ów i treningowych happy end’ów. Ekonomista – Absolwent Politechniki Świętokrzyskiej. Wielbiciel sportów ekstremalnych, były zawodnik kolarstwa grawitacyjnego.

Zobacz więcej