O tych zajęciach

Dla osób zdrowych zajęcia te są doskonałą profilaktyką w zapobieganiu dolegliwościom bólowym kręgosłupa. Dla tych, którzy cierpią na niegroźne schorzenia w obrębie kręgosłupa, proponujemy te zajęcia jako terapię i sposób na złagodzenie dolegliwości i zniwelowanie bólu. Ten program ćwiczeń przywraca równowagę napięć mięśniowych. Ćwiczenia dobrane są tak, by działać zarówno rozluźniająco i rozciągająco na mięśnie grzbietu, jak i wzmacniająco na wszelkie grupy mięśniowe odpowiedzialne za prawidłową postawę ciała i zdrowie kręgosłupa.

Zajęcia dla wszystkich, zwłaszcza dla tych, którzy w ciągu dnia spędzają dużo czasu w pozycji siedzącej lub w innych niekorzystnych dla aparatu ruchu ustawieniach ciała

Trener

IMG_0130
Katarzyna Janik-Palus

Magister fizjoterapii z 10 letnim stażem pracy w zawodzie. Na co dzień pracuje jako fizjoterapeutka w przychodni. Instruktor rekreacji ruchowej fitness – nowoczesne formy gimnastyki. Kocha pracę z ludźmi. Podczas powadzenia zajęć przywiązuję dużą uwagę do poprawności wykonywanych ćwiczeń i wprowadzam przyjazną atmosferę. Zapraszam na moje zajęcia!

Zobacz więcej

Plan zajęć

środa Trener: Katarzyna Janik-Palus 18:30 - 19:30
piątek Trener: Katarzyna Janik-Palus 18:30 - 19:30