O tych zajęciach

System ćwiczeń angażujących i wzmacniających całe ciało, w szczególności głębokie partie mięśni brzucha, mięśnie grzbietu, pośladków, ramion i nóg.

To niezwykle efektywne i precyzyjne ćwiczenia, których istotą jest spinanie, rozluźnianie i rozciąganie mięśni. Wykonujemy je w rytmie spokojnej muzyki, co dodatkowo wpływa korzystnie na poprawę samopoczucia, obniżenie poziomu stresu i poprawienie świadomości własnego ciała.

Regularne ćwiczenia Pilates pomogą Ci wyrobić sobie nawyk utrzymywania bezpiecznej i prawidłowej postawy, wzmocnią mięśnie, przez co ciało stanie się bardziej smukłe, elastyczne i jędrne.

Wsłuchaj się w potrzeby swojego ciała, zaufaj prowadzeniu i wskazówkom instruktora, a bardzo szybko odczujesz i dostrzeżesz różnicę….

Trener

bambi_Easy-Resize.com
Marta Mróz

STABILNOŚĆ, MOBILNOŚĆ, RÓWNOWAGA

Od dzieciństwa związana z tańcem. Była tancerka Kieleckiego Teatru Tańca. Od ponad 10 lat jej kariera taneczna zakręciła w stronę świata fitnessu, który zawrócił jej w głowie na dobre. Magister wychowania-fizycznego. Trener medyczny. Stale doskonali swój warsztat.

Zobacz więcej

Plan zajęć

poniedziałek Trener: Marta Mróz 20:00 - 21:00
środa 19:00 - 20:00